| MyRuXzZzA a întrebat:

Ce mai faceti?happy Uitati care este intrebarea mea Nu pentru mine, pentru o colega. Ea are media generala pana acum(e in clasa a 7) cam...8,5, nu stiu sigur...Este din Tg-Jiu. Intrebarea mea este, la ce liceu poate intra cu media 8, 5 sau 8, 6 nu stiu sigur. Si pe ce profil? Pe filologie-engleza poate? Sau la ce liceu? Am nevoie de raspuns. Multumesc anticipat kiss

Răspuns Câştigător
| Candy a răspuns:

Media ei trebuie sa reprezinta 50% din media de admitere la liceu, ci se vor calcula cu 2 zecimale fara rotunjire.dar daca are o medie mica cum ar fi : 7, 6, 5,4,3,2,1 cu greu va intra la un liceu ca o sa o accepte cu notele astea.cu 10, 9, 8 usor isi va gasi un liceu care sa o admita.Dar daca va avea media 5 nu va reusi cu nimic orce ar face ea.
primesc fundita?

1 răspuns:
| Candy a răspuns:

Ms pentru funditza