| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

Ce meserie avea Steve Irwin? Nu imi spuneti ca umbla dupa animale si nu mai stiu ce.Se numeste cercetator sau biolog? Sau daca nu cum se numeste? Si daca vreau sa ajung ca el am dat bine la profilul stiinte ale naturii?

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Pentru ce facea el trebuie sa intelegi ca nu exista un profil anume! Si daca da ce ai ales tu iti poate aduce cunostintele pe care le poseda cineva ca el.In orice caz el a avut norocul sa dea peste producatori ca sa aiba emisiune si sunt sanse de 1 la un milion sa ai norocul asta.

| Mihai_Vlad_1998 explică (pentru siriusblack98):

Ok.Multumesc multhappy

| siriusblack98 a răspuns (pentru Mihai_Vlad_1998):

Cu multa placere!happy