| WizzArd3344 a întrebat:

Buna! Ce parere aveti despre ce se zvoneste la stiri, cum ca se stie cand va fi urmatorul cutremur, cum ca invazie extraterestra, au toate acestea vreo boaba de adevar sau doar propaganda mass-media?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Și dacă se știe când va fi cutremurul de ce nu ne zice nimeni?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu știe nimeni când va fi următorul cutremur mare la noi. Invazie extraterestră care să te afecteze pe tine, tot nu va fi. Deci, nici o boabă de adevăr.

| Freya1 a răspuns:

Dacă se știe când va fi următorul cutremur, poate, dar nu vom stii noi oamenii de rand.
Acuma aia cu invazia extraterestra și alte nebunii chiar sunt tâmpeni.

| Dismally a răspuns:

Schimba si tu canalul ca alea nu sunt stiri sunt idiotenii. Cutremurul nu poate fi "prezis" iar despre extraterestri ce sa mai spun... big grin

| FilipSorin a răspuns:

1. Cutremure se întâmplă si o sa se mai întâmple
2. Nu exista extraterestri sunt doar inventii
3. Aceste chestii cu boli, cutremure, necazuri, etc este semn ca a 2 a venire al Lui Isus vine, suntem in ultimele timpuri, gândeștete ca planeta noastră are 8000 si ceva de ani