| 1234dany5 a întrebat:

Ce parere aveti despre Lil Wayne? dar Lady Gaga si care dintre ei i-ati alege? Mie imi place Lil Wayne (dar nu ma prea impresioneaza) In chimb Lady Gaga e foarte tare laughing adica mi se pare foarte extravaganta (in sensul bun) se imbraca foarte ciudat dar imi place adica rochie din caarnee cruudaa?! cred ca niciunuia nu i-ar fi trecut prin minte o asa idee ciudata(in sensul bun) inventeaza tot felul de tinute laughing dar e si frumoasa voi ce credeti? Lil Wayne sau Lady Gaga (nu ma refer neaparat care canta mai bine)

Răspuns Câştigător
| BlueViP a răspuns:

Lady Gaga, e putin sarita de pe fix, dar are niste melodii geniale. Nu degeaba e pe locul 1 in topul pentru cei mai bogati artisti sub 30 de ani! Totusi credeam ca e mai batrana de atat... Roch1e de carne, ochelari din tigari, cine ar mai purta un prezervativ urias? Sau cine ar merge la MTV VMA cu 2 scoici si o pereche de bikini. E ciudata, dar asta i-a adus faima, deci, clar Lady Gaga.

Totusi e greu sa alegi intre 2 interpreti de muzica, dar genuri diferite, depinde de ce iti place sa asculti.

1 răspuns:
| cooldreams a răspuns:

Il prefer clar pe Lil Wayne. Lady GaGa mi se pare!