| DianaDiaa a întrebat:

Ce parere aveti despre lucrurile handmade? Va plac? Ati face ceva asemanator?
Eu as vrea sa incep si vreau sa ma documentez mai mult.
Imi puteti spune mai multe? (nu doar despre ce e vorba ca stiu)

2 răspunsuri:
| anonima01 a răspuns:

Buna! Lucrurile handmade mi se par foarte interesante si dragute, insa trebuie sa recunosc ca nu ma prea dau in vant dupa ele. Ii respect pe cei care le fac fiindca stiu ca ai nevoie de mult timp si multa rabdare, am avut o colega care facea cercei din plastilina si muncea in jur de 2 ore la o pereche.
Iar tu daca vrei sa te apuci iti urez multa bafta si sigur scoti bani din asta daca te vei duce la targurile de handmade.
Bafta.

| gato a răspuns:

Se pare ca se cauta din ce in ce mai mult, eu una mereu imi cumpar cate ceva handmade! daca ai timp si indemanare eu zic sa incerci, poate o sa castigi si ceva din asta cu timpu! mai multe...incearca sa cumperi carti pe net nu cred ca o sa gasesti mare lucru din pacate