| ღm0tzataaღ a întrebat:

Ce parere aveti despre Mircea Badea? Este un nebun care totusi spune un adevar sau pur si simplu un nebun?

3 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

De ce sa fie nebun? Pentru ca spune adevarul? Stati sa vedeti ca o sa gaseasca ca sa-l bage la puscarie. E singurul care striga adevarul cu voce tare.

| monstrulet a răspuns:

Cred ca e cel mai normal om din tara. Guvernul e nebun.laughing ei dau afara lume si taie salarii in prostie.

| ღm0tzataaღ explică:

Nu ma intelegeti gresit. Mie chiar imi place cum si ce vorbeste. Am spus "nebun" dar nu in sensul rau. E destul de "nebun" sa spuna adevarul clar si tare, iar asta imi place cel mai mult la el.winking

Mai astept pareri.winking