| Alexandra_2209 a întrebat:

Ce parere aveti despre Selena Gomez? Eu nu o suport rolling on the floor

9 răspunsuri:
| PrivateGod a răspuns:

Nu o suporti pe Selena Gomez, dar ai avatar cu Justin Bieber?laughing
Weird :-s!

| davidutzu12 a răspuns:

Mda...eu nu suport nici o vedete tongue cred ca pur si simplu sunt gelos pe ei big grin

| davidutzu12 a răspuns (pentru davidutzu12):

Vroiam sa spun "vedeta" :d

| LetyKaty a răspuns:

Asta doar pentru ca e cu jb, dar daca esti un adevarat belieber trebuie sa te bucuri de el

| Tasya05 a răspuns:

Nici eu nu o suport!
Si LetyKaty, daca nu o suport pe selena asta nu inseamna ca nu sunt un belieber! Nu o suport pentru ca ea este,, iubita '' lui justin doar pentru a devenii mai faimoasa! Selena a spus inainte sa fie cu justin, la o emisiune ca justin e doar un natarau! Si cand si-a pierdut vocea la emisiunea lui Ellen, ea totusii a indraznit sa rada de justin spunand ca e,, mic ''. Decii? Acum il iubeste! Mie mi se pare ca e o prefacuta! Ea nu il merita pe Justin!

| ElektroViruss a răspuns:

Bine ca il suporti pe justin bieber

| RwoarrxKandii a răspuns:

Eeh. e draguta :d
Si nu o suporti ca sta cu justin nu? rolling on the floor)

| Symo1 a răspuns:

O urasc pe selena! dar nu pentru ca sta cu justin!

| dgsdgzfg a răspuns:

Nyky eu nu o suporta prostiiwinking
si nu zic asa sa sa-mi dai funda oh go on chiar n'am nevoie de ia la intr. astatongue
kiss uh kiss