| Bebelusa80 a întrebat:

Bună! Ce părere aveți despre shein și temu? Care sunt mai serioși?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt ditamai magazinele online, nu cred ca e vorba de sunt sau nu seriosi

| J0B0MAT a răspuns:

Ambele sunt serioase.Iar calitatea e destul de bună raportată la preț.

| Madaxo97 a răspuns:

Eu pe shein am dat zeci de comenzi și au fost serioși mereu, ce comanzi aia primești. Acum să nu ai nici pretenții dacă comanzi un produs la 5-10 lei de exemplu să fie cine știe ce calitate, sunt chinezării. Ca sfat, citește foarte bine specificațiile înainte să cumperi, dimensiuni(un produs poate să pară mai mare în poză dar el de fapt are doar câțiva centimetri) citește recenziile, vezi ce părere au și alți oameni despre produs, câte bucăți sunt, de exemplu în poza apar mai multe produse dar ele se vând de fapt individual la bucată. Pe temu am dat o singură comanda și au fost serioși, am auzit păreri împărțite despre temu, că durează mai mult până vine, că mai ia bani de pe card fără motiv, am o cunoștință care spune ca nu i-a venit comanda de 2 luni, deși în maxim 2 săptămâni ar fi trebuit să ajungă. De temu nu știu ce să zic dar shein îți recomand cu încredere.