| sweetyangel a întrebat:

Buna ce parere aveti dsp lady gaga si melodia ei aia >>judas?::

5 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Imi place Lady Gaga dar nu pot spune ca sunt fana ei in legatura cu melodia judas imi place foarte mult:X tie nu?

| AdY a răspuns:

La inceput nu mi-a placut deloc i-am dat vreo 5 dislike dar dupa ce a aparut video a inceput sa-mi placa si am dat vreo 5 like. E tare piesa.

| sweetyangel explică:

Deci nu stiu mie mi se pare foarte nasoala melodia si facuta in bataie de joc iuda cum ar venii este cel care la tradat pe isus si aia cica il iubeste si nu stiu

| sweetyangel explică:

Mie nici acum nu imi place e doar bataie de joc si nu stiu acum se spunea ca e satanista si multa lume crede asta.voi nu stiu sunteti de acord cu zvonul?

| AnonimaPunct a răspuns:

Este foarte Stuart Piddles - STUart PIDldles - STUPID