| Cåpåċεl a întrebat:

Bună, ce părere aveţi in legătură cu ştirea aceasta?:)
http://stirileprotv.ro/......video.html
Mie mi sa făcut pielea de găină cand am văzut acest video dar tot nu cred că ar fi un OZN adevărat.
Voi credeţi in asa ceva?:|

Răspuns Câştigător
| AndreeaPink14 a răspuns:

Mai daca umiversult e nelimitat normal ca exista.si poate e o lume in care sunt oamnei ca noi.eu cred 100% exista. daca nu ar exista atunci de sunt zvonuri mereu in toata lumea.si in mexic a fost un pui de extraterestu prins.si alta ceva din seara de Paste si pana acum in fiecare seara pe la 21:00 iese o lumina mare din padure se duce pana la Rau si dupa aia dispare.nu inteleg ce poate fi.dar toti care au vzuto au zis ca sunt extrateresti.e ceva adevarat am vz cu ochi mei.

1 răspuns:
| Deiysucza a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... cred ca nu exista... cineva sa prostit cu ceva jucarie si cum era noapte ior fi vazut luminitele