| Deutssa_4531 a întrebat:

Buna!
Ce pot face atunci cand intrebarea me nu se potriveste cu nici o categorie?
Fundita+vot!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Deutssa, o postezi la categoria, care i se potriveste cel mai mult, din punctul tau de vedere. Iar aceasta intrebare, de exemplu, era mai bine, daca o postai la "Totul despre TPU" - are legatura directa cu site-ul. Succes!

NeluL-e, iarasi mi-ai gasit clienti, hihi?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

------> Raspunsul tau este aici: http://www.tpu.ro/utilizator/pzyz
Tot ce tine de TPU la NOname gaseti! Fa-i o vizita!

| misterioaѕa a răspuns:

Buna
Paii daca nu se potriveste cu nici o categorie o pui la converstii
Cel putin eu asa fac.

pa

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pune-o la Conversatii ori Adolescenti, aici pot fi diverse. Numai bine!

| onasis1961 a răspuns:

O trimeti la categoria cea mai apropiata de esenta intrebarii tale.Bafta!

| Wildie a răspuns:

O pui la categoria 'Conversatii'