| Iuly006 a întrebat:

Buna!
Ce s-a mai intamplat in episoadele de sambata si duminica [31 iulie si 1 august] din Ninos Ricos Pobres Padres?
Vreau cat mai multe detalii. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| εїз a răspuns:

Nu s-a mai întâmplat nimic deosebit. A cumpărat Isabela restaurantul unde lucra Alejandra, şi ea acum vrea să se ducă la muncă, dar nu poate pentru că nu o sa mai poată sa lucreze acolo, deeoarece a cumpărat deja restaurantul Isabela, şi Isabela o urâşte.
Esteban i-a spus Alejandrei că o iubeşte, şi a întrebat-o daca vor să fie "iubiţi", ea la un moment dat a acceptat până la urmă, dar mama Alejandrei vrea să se despartă de Esteban, pentru că nu accepta să umble Alejandra cu el.
Părinţii lui Esteban s-au împăcat, el a venit înapoi la Monica acasă, şi oarecum s-au împăcat.
Santiago, fiul lui Veronica a făcut accident cu motocicleta, şi acum este în spital, şi este posibil să nu mai mearga, aşa au spus doctori, că nu va mai putea merge, şi a recunoscut în faţa părinţilor săi că este homosexual, tatăl a acceptat asta, dar Veronică-i i s-a făcut rău. Isabela a făcut sex la casa ei cu grădinarul, iar nevasta lu taicăsu a prins-o pe ea în pat cu grădinarul. Cam atât s-au întâmplat.
Pa, pa