| ~AleXa~ a întrebat:

Ce se va intampla la final in Saracii tineri bogati? Cu cine ramane Alejandra? E adevarat ca Esteban Se va sinucide la fianl? Si mama Alejandrei va fi omorata de Monica? Dau funda...

1 răspuns:
| georginika a răspuns:

Buna.Nu am vazut secvente, dar am citit cate ceva pe Wikipedia.Alejandra se va indragosti in final de David, Esteban se va sinucide[nu stiu sa-ti spun motivul pentru ca nu vreau sa stric surpriza :d] si Lucia va fi omorata de catre Monica.