| DemiLovatoMyLove a întrebat:

Ce va place la Selena Gomez? Eu sincer o urasc! Nu o suport pe fetita aia falsa!

Răspuns Câştigător
| ZK a răspuns:

Si eu o urasc.Plus ca e si cu Justin Biberon.

| DemiLovatoMyLove explică (pentru ZK):

Buna astalaughing! Ai funda!

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e oh go on o naspeta, Demi o eclipseaza.

Fundabatting eyelashes? E ca si cum mi-ai da un os, as sti ca am facut ceva binebatting eyelashes puppy dog eyes.

| wforweirdo a răspuns:

Nici mie nu-mi place, tocmai d-aia nu pierd vremea aiurea întrebând cine o mai urăşte. Îl urăsc şi pe Bieber, le urăsc şi pe Miley, Demi, şi care mai sunt... De fapt, urăsc toate "starurile" astea Disney. Dar nu vorbesc aproape niciodată despre asta, pentru că de obicei am lucruri mai importante de făcut.

| HermioneLove a răspuns:

Demi si Selena sunt aproape la fel! Sunt prietene, canta tot Pop au aceeasi varsta atata tot ca Selena e cu o luna mai mare, amandoua sunt foarte frumoase, amandoua sunt actrite la Disney Channel si acum au renuntat! Practic la fel dar o prefer mai mult pe Selena are un farmec aparte! love struck love struck love struck love struck

| Differentx13 a răspuns:

Și eu o urăsc happy nu știu ce văd toți la ea

| superdemi a răspuns:

Buna eu o urasc din tot sufletul pe selena gomez nu exista cineva mai urat ca ea pe pamant.

| UsernameFail a răspuns:

Si eu o urasc. Il urasc si pe crazy-bieber. Il urasc si pe probabilul lor copil.

| Dash a răspuns (pentru UsernameFail):

Casatoria intre lesbiene nu e inca aprobata, deci nu vad cum ar putea sa adopte un copil...

| PanicInThePentagram a răspuns:

Nu ca demi lovato ii mai presus

| ServitorÎnRaiRegeÎnIad4 a răspuns:

Nici eu nu o suport straight face.Si nici pe Justin ala.Defapt nu le suport pe Miley si Demi si care mai sunt.Cand o vad pe Demi ma apuca laughing.Are rasu' ala rolling on the floor.Ma enerveaza toate! Si astia care le apara sariti pe mine cu discursuri cat de geloasa sunt pe ei si bla bla bla laughing.