| abcdefgh a întrebat:

Cei care aveti nevoie de ajutor am eu id unei persoane ce se pricepe chiar bine in a va ajuta la diferite probleme(de reletie de prietenie, familie etc) ID: emy. voinea are 22 ani.

Răspuns Câştigător
| tania77 a răspuns:

Buna draga, nu vreau sa te supar dar ei ce-i iese la afacerea asta? Ca dupa cum ai formulat tu acest anunt tind sa cred ca e vreo nepoata de a mamei omida laughingSper sa ma insel, acum vorbind serios daca tot se pricepe sa dea sfaturi, ar fi mai indicat sa isi faca un cont aici pe TPU. ajutand astfel mult mai multe persoane. PS. Poate am fost un pic cam rea dar asta e parerea mea.