| Chrystyne a întrebat:

Cei care jucati O. W. [OurWorld], nu v'a aparut niciodata cand intrati pe un anumit cont care se incarca "Ride the Elevator in Wonderland"?
Stiu ca elevatorul asta arata cati gems am avut luna asta la crew-ul nostru, dar de obicei nu prea functioneaza bine straight face
Deci...stie careva ce vrea sa zica cu "Ride the Elevator in Wonderland"?
fundita... tongue

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai traduce spune: plimbare cu liftul in tara minunilor.Deci daca te urci pe acoperisul de la cake mania vei gasi un fel de lift care te urca la magazinul Sugar star...(acoperisul de la cake mania fiind in Wonderland) numele meu este melanie15375

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai traduce spune: plimbare cu liftul in tara minunilor.Deci daca te urci pe acoperisul de la cake mania vei gasi un fel de lift care te urca la magazinul Sugar star...(acoperisul de la cake mania fiind in Wonderland) numele meu este melanie15375

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai traduce spune: plimbare cu liftul in tara minunilor.Deci daca te urci pe acoperisul de la cake mania vei gasi un fel de lift care te urca la magazinul Sugar star(acoperisul de la cake mania fiind in Wonderland) numele meu este melanie15375

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, sa traducem: plimbare cu liftul in tara minunilor.
in Wonderland este Cake mania.Pe acoperisul acesteia este un fel de lift care te urca la magazinul Sugar Star(numele meu este melanie15375

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oops...scuze...dar nu l-am vazut ca a aparut si l-am mai postat