| alexandra2859 a întrebat:

celui ce ii place Kate Beckinsale ii dau funda dar trebuie sa imi spuna si de cehappy.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie a inceput sa-mi placa tare de ea din Mai, de cand i-am mirosit desuurile in short-movie-ul ala: "Republicani, duceti-va in vaginul meu!"
http://www.imdb.com/title/tt2392399/
Pana atunci o consideram numai o bunaciune holywoodiana, fara carisma si optiuni liber alese.
Oricum, pentru madonna, ca le-a sustinut pe spate (la propiu, tatuat cu markerul negru) pe zapacitele de la Pussy riot, am mai mare stima!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi place de ea pentru felul în care a jucat în Underworld.

| anyhylator a răspuns:

Este super sexy in filme( in poze nu prea).
Se spunem ca se afla in top 10 actrite sexy. Charlize Theron fiind prima urmata de Angelina si Catherine zeta Jones big grinbig grinbig grinbig grin

| alexandra2859 explică (pentru anyhylator):

Ok mai astept si alte raspunsuri si apoi decid cui sa ii dau fundabig grin.