| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy! Cf.ety? Am si eu o prblm. Maine fac o saptamana de cand m`am combiat cu un baiat happy :X la inceput adica a doua zi mi-a zis ca ma iubeste si nu am vazut mesajele de la el si i-am raspuns mai tarziu, apoi i-am dat si eu mesaj dar nu mi-a raspuns. mrg am mers la sch si m`am intalnit cu el mi-a facut cu mana apoi eu am mers pe teren de atunci in coace nu prea am mai vb cu el si nu imi raspunde la telefon si nici la mesaje sad si daca il intreb daca e suparat pe mine ma suna si ma intreaba ceva de genu " ce faci?" si alte chestii de parca nu m`ar cunoaste
de ex i-am dat mesaj in ora intrebandu`l daca e suparat pe mine pentru ca nu prea ma baga in seama numai daca il bagam eu si el m`a sunat de 4 ori si m`a intrebat ce fac si de niste cd. uri straight face nu stiu eu cred ca e suparat ca nu i-am raspuns atunci la mesajele acelea, se comporta foarte ciudat de atunci... iar eu tin foarte mult la el. Ce credeti ca are? btw... el a mai fost cu o fata inainte.nu stiu daca s`au impacat, pls sfaturi sadhappy

Ms!

Răspuns Câştigător
| lo a răspuns:

Ce sa mai faci ai facut destul de multe.Fa ca el nu.l baga in seama da-i sa guste din propriul tratament. Daca nu te cauta inseamna ca nu ii mai placi.

1 răspuns:
| aNOnim876887686786 a răspuns:

Sa ma despart de el?