| anonim_4396 a întrebat:

chiar n-am nicio problema.intrebarea e daca tu ai. daca vrei sa aflii raspunsul la intrebarea care te macina, pune-o aici in 10 minute! ma astept la intrebari gen dragoste, carti, sanatate, filme ca la bucatarie nu ma pricep! intrebarile isi vor gasi raspunsul pe youtube la utilizatorul msdenny2011 voi raspunde la cele mai urgente! nu va sfiitzi! va voi spune numele de utilizator, dar daca vreti si o ceretzi va spun anonim, ok?

1 răspuns:
| annkaa a răspuns:

CEAuhappy
cand incepe sezonul 2 din PAriu cu VIata.sau ROmanii au talentsmug?