| ριтʏcнα a întrebat:

cine are cont pe clopotel? si nu mai vreti sa aveti? dati-mi mie clopoteii va rog ca sunt disperata dupa ei.trimiteti-mi un mesaj pe privat cu numele contului si parola.contul meu este: axd_ckyt

2 răspunsuri:
| SufletDeCopil a răspuns:

Buna. Eu am cont pe clopotel, momentan am 3646 clopoei, dar eu zic sa nu mai cersesti la altii clopotei.multi s-au chinui ca sa-i castige si i-au castigat cinstit cu putin efort., Fiecare primeste acesti clopotei pe merit.asa ca nu te mai obosi sa cersesti si apucate sa-i castigi cu putin efort happy
Succes!kiss