| AnaM19 a întrebat:

Buna! Cine poate sa imi dea urari de ziua de nastere a prietenei tale cele mai bune. Nu vreau gen: "Ca si vinul fin, tu devi mai bun o data cu anii. La multi ani!" sau : "Fie ca ziua de astazi sa iti fie plina de rasarituri de soare, zambete si dragoste. La multi ani"
Sa fie mai vesele... nu stiu cum sa va spun. happy. Mersi.

2 răspunsuri:
| Alexandraaq a răspuns:

Sunt foarte multe vriante de ai ura cuiva "La multi ani'' si cei mai multi tineri o fac intr-un mesaj lung si reamintendu-i persoanei respective amintirile si lucuruile pe care le au facut impreuna!
Eu iti dau cateva idei, dar mai bine ii faci tu ceva din inima, dupa schita mea happy!

::: 1. '' Oanaaa. Îmi pare rău de momentele în care n.am fost lângă tine. Îmi pare rău, că în unele momente nu am plâns cu tine, dar eram acolo. Îmi pare rău că nu îţi zic mereu, cum faci tu "Te Iubesc". Îmi pare rău de momentele în care îmi băteam joc de tine, dar cel mai bun lucru e că tu nu te supărai. ci râdeai. Îmi pare rău dacă ţi-am greşit cu ceva. Îţi mulţumesc că îmi eşti alături când plâng ca proasta, când sufăr şi pentru că mă faci să râd, când simt că nimeni nu o poate face, "Noi două vom fi, prietene până când moartea ne va despărţi". Vreau ca nimic să nu ne despartă. Vreau să fiu alături de tine şi prietenii mei, să mă înţeleg bine cu toţi şi să înţelegi că-s proastă, fac lucruri tâmpite, dar tot tu eşti cea mai importantă şi frumoasă prietenă a mea pe care o adorr de morr. Dacă ne certăm, înseamnă că aveam o prietenie adevărată. Frumos e că noi nu putem sta una fără alta şi plângem una după alta. Nu vreau să te pierd niciodată, eşti cea mai bună prietenă a mea şi nu vreau să te pierd pentru proştii care m-ai bagă strâmbe. Te iubesc şi îţi promit că voi fi lângă tine mereu. Te iubesc ♥♥♥. La multi ani!''

2. '' ♥făăăăăăăăăă e ziua taaaaa asdddddddddd!
, deciii te iubesc. arrrrr!
deciii, când eram mici plângeam una după alta când ne despărțeam :3333 ihihihihiih, și când mă bați..atunci când sunt pe jos mă simt bine măăă jur rolling on the floor))))), și când fața mea e lipită de podea e șmecher rău fă rolling on the floor), ador maneaua lui suleyman alături de tineeeeeeeeeeeeeeeeeeelove struck, șii nu vin de acum nu, nu mai stăm pe TPU clar. numarolling on the floor)))))))))))))00 căci il pun pe Șefu pe tineee că am băut putin rolling on the floor))))), reemeber, șiii LLMA lmalmalmlama bă fato te iubesc, chir și când ne certăm, imi place când recunoști că ești o proastăăă, doamne alexandra mai lasă băiețiiii! EȘTI INCREDIBILĂ, imi place de cutul tău, ddar e cam pedo zic, ăăăăăăăăăăăăăă ăăă să mai lăsăm printi fără cap, să ne mai dăm in leagăn, să ne mai uităm la noră pentru mama, săăăă fi a mea mult și bine ♥te iubesc DE MOOOOR DE ACOLO DIN CORASOOOOOOOOON
te iubesc fată la multi ani ''

Incerca sa faci ceva din inima, original si compus de tine happy!
Succes

| TeodoraC a răspuns:

Hey! Ai putea sa ii spui ca: "La multi ani, *numele ei*! Iti doresc tot ce e mai bine. Sper sa nu fim despartite niciodata pentru ca impreuna suntem doua nebune. Esti o prietena uimitoare si ma accepti in ciuda defectelor si nebuniei mele. Ily! :*" etc.