| NiceBaby a întrebat:

Buna!
Cine stie despre Hanah Montana si Miley Cyrus? Ce legatura au una cu alta?

Răspuns Câştigător
| anka a răspuns:

Miley Ray Cyrus (pe numele adevărat Destiny Hope Cyrus, n. 23 noiembrie 1992, Nashville, Tennessee, Statele Unite ale Americii) este o cântăreaţă şi actriţă americană. Miley este cunoscută pentru rolul ei din serialul Hannah Montana.

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Hannah Montana este un personaj dintr-o productie cinematografica, interpretat de actrita Miley Cyrus. Uite un link:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Hannah_Montana

| mymy a răspuns:

Sunt una si aceeasi persoana