| Fundiツ a întrebat:

cine stie ii dau funda

cum impusti cu UN SINGUR glont
un leu
un urs
o cioara
un iepure

p. s eu stiu vreau sa vad daca si voi stiti happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cioara manca iepurele. ursu manca cioara si leu manca ursu si uh impusti ursubig grin.

nu?big grin

| AddaXD a răspuns:

Am facut si eu o chestie din asta, dar nu mai stiu sigur cum era. Ideea era sa dai in unul care sa ii poate afecta si pe ceilalti, cam asa.

| Fundiツ explică:

Nu
mai incercati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de exemplu leul este cel mai puternic omoara ursul, ursul mananca ciora fiindca iepurele este mai rapid si atunci cand incearca sa scape tu il prinzi.Sau toti stau ascunsi undeva si leul daca fuge il vezi ursul la fel cioara mai ales pe cer iar iepurele se ascunde prin frunzis.Nu stiu ideea meatongue