| Anaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna:*! Cine stie jocuri gen Syberia :d? Sau d-astea "hidden objects" dar nu doar sa treci de la lvl la lvl si sa cauti yawn. Sa rezolvi mistere ca "Lord of Mirros"batting eyelashes. FUNDA pentru. cel care imi place cel mai multhee hee.

Răspuns Câştigător
| BlackCoffe a răspuns:

Http://www.bigfishgames.com/......index.html

Intra pe bigfish.com si gamehouse.com si dai la hidden objects sa vezi cate jocuri interesante sunt :)

http://www.bigfishgames.com/......index.html
Sper sa iti placa >:D

1 răspuns:
| Prajitură a răspuns:

Http://www.gametop.com/download-free-games/spirit-of-wandering/
mai jos ai, scrie cu rosu "download free game"
Bafta!
mie asta chiar mi-a placut sper sa iti placasa si tie