| anonim_4396 a întrebat:

Cine v-ar placea mai mult sa fie prietena lui Joe Jonas? Demi Lovato, o alta celebritate sau o fata normala care nu a aparut niciodata la televizor si nu stie nimeni de ea PS:care nu este faimoasahappy cel mai sincer si cel mai tare raspuns primeste funditahappy

3 răspunsuri:
| MistikkGirl a răspuns:

DEMI LOVATO nu sunt fan dar imi place mult de ea, Joe Jonas a colaborat cu Demi Lovato in Camp Rock 1. 2. si m-a impresionat nespus de mult cuplul din film. Ambii au un glas minunat si se combina de minune. pai ce sa spun Demi si cu Joe sunt o pereche destul de buna. Pwp. papa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Păi părerea mea este că Demi și Joe se potrivesc.winking

| MaDuTzAaAaA a răspuns:

Nea' joe isi cam bate joc de demi...si decat sa o faca sa sufere si mai mult cu ''te iubesc! ba nu te iubesc!''mai bine o alta...