| Madutzadragutz05 a întrebat:

Cine vrea să-mi dea un cod webkinz nefolosit? vă promit ca vă voi da 5 voturi si fundă. Vă rog foarte mult dati-mi codul printr-un mesaj. Multumesc pentru înțelegere:d.La revedere!wave

3 răspunsuri:
| Alexxuuttzzaa a răspuns:

Du-te in magazin si cauta un webkinz cautai eticheta si scrieo in palma sau pe o foaie
Este 25 de lei nu vad dc nu ti-ai cumpara?

| pisiberta a răspuns:

Eu spun ca mai bine iti cumperi sau mai cauti pe siteuri, dar asa daca o iei inlegal poate te prinde si primesti amenda, te da afara din magazin si trebuie si sa-l platesti! Daca vrei incerca sa cumperi, daca nu vrei sa dai mai multi bani.

| bєαυтιƒυℓ a răspuns:

De ce sa-ti dam noi codurile? Noi le-am platit.Si mai vrei si nefolosit.Nu-i asa scump am vazut un Webkinz si la 7 lei.