| laviniaB a întrebat:

BUNA...cineva a lasat un comentariu si anume"'ce ai fost si ce ai ajuns. facebook la mana copiilor"' nu prea am inteles la ce se refera...ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| ynna93 a răspuns:

Probabil se referea la faptul ca ai fost fata cuminte, "nu prea iesita in lume" ca sa zic asa si acum ca ai cont pe facebook ai devenit altfel, probabil mai comunicativa etc etc. Nu baga in seama comentariile astea, de obicei le fac cei ce n-au ce face.

3 răspunsuri:
| laviniaB explică:

A scris aceste cuvinte la o poza... poza era intinsa pe jos in fata unei scoli.sad

| ynna93 a răspuns (pentru laviniaB):

Dap, la asta s-a referit, ca si cand ti-ai bate joc de scoala, sau ca sa o zic pe niste cuvinte mai urate din fata cuminte ai devenit c**a sau ceva in genu asta, oricum un comentariu rautacios, nu-l baga in seamawinking

| laviniaB explică (pentru ynna93):

Multumesc...chiar m-ai ajutat foarte mult :p