| SuperLover a întrebat:

Colectionez dvd-urile cu Marilyn Monroe de la Dilema Veche, insa am ratat Dvdul cu nr 4. Pe situl oficial spune ca pot cumpara online doar daca am abonament la ziarul Adevarul, insa eu nu vreau sa imi fac abonament. Are cineva dvdul de vanzare, sau abonament la ziarul Adevarul(nu conteaza daca mai e valabil, trebuie sa aveti un document de plata, indiferent de perioada de abonare) ca sa ma poata ajuta sa-l cumpar on-line? Va rog frumos!

1 răspuns:
| hardy10000 a răspuns:

Nu este adevarat ca trebuie sa ai abonament nici eu nu am abonament si am putut sa comand, mai incearca poate ai omis ceva.