| anonim_4396 a întrebat:

credeti in puterea blestemului?

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

Blestemul isi cauta omul. s ar putea sa se intoarca la cel ce a blestemat. e bine sa nu ne gindim la rau

5 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Bineinteles... ca nu tongue

| MM a răspuns:

Blestemele se lipesc de cei care cred in ele. Eu nu cred.

| IQOnly a răspuns:

Cred ca putin! Dar chiar cred ca daca un om chiar te uraste mult te poate blestema fara sa vrea!

| imortal a răspuns:

Darash cu pamant pa tine laughing, ma crezi? - mai greu, e najpa atunci cand ai bulanu sa te blesteme cineva si chiar sa se intample, dar sa fim seriosi, cate blesteme a luat State de la fisa si uite unde e, student la Sorbona laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eusiatit. da ai dreptate, e bine sa nu ne gandim la rau, dar cand esti nedreptatit la tot pasul e greu sa nu te gandesti la rautatea omului