| SwettyCat a întrebat:

Buna!
Credeti voi ca oamenii care arunca resturi in apa sunt oameni dusmani Pamantului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu sunt neaparat dusmanii Terrei. Insa multi cred ca nu se intampla nimic daca arunca, intr-adevar, nu se intampla nimic pe moment, dar pe viitor vom avea toti de suferit, din cauza needucarii unora care cred ca pot arunca ce vor ei, unde vor.

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Subscriu la Canis.Nu au neaparat intentii rele, dar nu constientizeaza efectele unor asemenea actiuni.

| Musique a răspuns:

Oameni inconștienți.

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Evident