| anonim_4396 a întrebat:

Cu cateva zile inainte de a lua vacanta, fiecare elev din clasa va trebui sa ofere un cadou unui alt coleg. In acest an eu trebuie sa-i fac ceva codou unei fete din clasa cu care nu vorbesc deloc sau aproape deloc, nu am prea multe tangente cu ea. Ce as putea sa-i cumpar? Ceva in spiritul sarbatorilor, sa spun asa. Dau FUNDA celei mai interesante variante!
P.S. Suntem la liceu.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

O felicitare semnata si stampilata.

8 răspunsuri:
| cat a răspuns:

O cana de ceai cu un model hazliu sau de sezon.

| oana1 a răspuns:

1)

| oana1 a răspuns:

1)Un bun exemplu in acest caz ar fi un CD cu colinde semnate de Andrea Bocelli, pe care il gasesti in magazinele Diverta la pretul de 26. 91 lei.

| MskDesign a răspuns:

"P.S. Suntem la liceu."
Poti cumpara un set de lenjerie intima
O vei surprinde mult de tot.

| Ibrahimovic a răspuns (pentru MskDesign):

Nu stiu ce numar poarta la chiloti. laughing)

| MskDesign a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Intreaba o colega laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu tot fata am. In principiu cred ca o sa-i iau o carte, o cutie de bijuterii si o rama foto.

| Anonim37 a răspuns:

Cei din clasa mea au cumparat fetelor esarfe laughing) si cate o ciocolata happy