| abcdefgh a întrebat:

Cum ar merge sa ma machez si sa ma coafez daca am o rochita pana la genunghi albastra(un albastru deschis) din blugi asemanatoare cu aceasta http://t2.gstatic.com/......tp?/images o maleta galbena, dresuri gri inchis? Nu vreau ceva fff strident(am 14 ani). fundita!

3 răspunsuri:
| abcdefgh explică:

Am uitat sa zic ca parul meu e putin peste umeri si e tuns in scari:X

| ghineanamaria a răspuns:

Daca as vedea imaginea sigur ti-as da un raspuns.

| LoveIsAllNeed a răspuns:

Si eu am tot 14 anihappy! Mie imi place cat mai simplu. Iti dai cu crema, apoi cu fond de ten, creion de ochi, rimel si un luciu de buze transparent!happy merge f bine! Pare natural!; x Funda?