| abcdefgh a întrebat:

Cum ar merge sa ma machez si sa ma coafez daca am o rochita pana la genunghi albastra(un albastru deschis) din blugi asemanatoare cu aceasta http://allchic.com/wp-content/uploads/2008/04/srb2.jpg doar ca nu are carouri, o maleta galbena, dresuri gri inchis? Nu vreau ceva fff strident -la machiaj(am 14 ani). Si Parul meu e tuns in scari si este cu vreo 3 cm peste umeri. fundita!

Răspuns Câştigător
| lolipopfree a răspuns:

Poti incerca niste creion de ochi negru, niste rimel si eventual niste fard da nu foarte strident. Daca ai parul lins ai putea sa il ondulezi umpiuc cu placa iar daca il ai crez ai putea sa il intinzi si sa-l lasi asa nu trebuie chiar mare lucru daca tu nu vrei.Ai mai putea incerca un coc, sau o coada de cal.
big grin Bafta!

2 răspunsuri:
| roxanaaa a răspuns:

Eu zic sa te dai cu putin fond de ten si sa te faci cu creion pe sus. si daca ai cumva creionu mai deschis ar fi perfect

| candyman_1746 a răspuns:

Eu zic sa nu te mai imbraci, pentru ca dupa te chinui sa te dezbraci!