| ClauditsSa24 a întrebat:

Cum as putea crea manual o capsula ( medicament) de parimea unei sticle? Cine imi explica si mie, va rog?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Pai incepi prin a cumpara 2 sticle, ceva gen de cocacola la 3l, cele asa mai bombate, iei un cuter/un cutit si le tai la jumatate, dupa le pui "jumatate la jumatate" si le lipesti cu banda adeziva.
Si asa ai capsula

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sper ca dupa aia sa nu iti administrezi capsula(medicamentul).

| ClauditsSa24 explică (pentru darrio2007):

Este pentru un proiect. Nu iti inteleg ironia de prost gust.

| darrio2007 a răspuns (pentru ClauditsSa24):

A fost doar o gluma.Dar puteai spune de la inceput pentru ce iti trebuie ca sa nu dai prilej de asemenea raspunsuri ironice. ZuKest ti-a dat raspunsul folositor.Parerea mea.O seara buna!