| amaadina a întrebat:

happy
Cum as putea scapa de petele de decalcifiere de pe dinti? confused

2 răspunsuri:
| Quiss a răspuns:

Spala-te pe dinti cu bicarbonat de sodiu sau cu zeama de lamaie. Senzatia nu e deloc placuta, dar folosit regulat chiar face minuni.

| RaresA a răspuns:

Incearca sa te speli pe dinti cu bicarbonat de sodiu, sau eventual sa iei magneziu cu b6 ( Mg B6) de la farmacie! prietena mea are, dupa ce a luat doi pumni in gura iau cazut dintii si nu mai are petelaughinglaughing deci demediu MgB6