| Queen15 a întrebat:

Cum dau copy paste unui link primit pe mess? Va rog este urgent! puppy dog eyespuppy dog eyes

3 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Selectezi linkul si apesi ctrl-c, te duci la browser, dai sa scrii la adresa si apesi pe ctrl-v. (poti si cu click dreapta)

| Iubibilăă a răspuns:

Il selectezi pe tot cu mousul apoi apesi ctrl c[il lasi selectat] si te duci unde vrei sa il pui si apesi ctrl v.

| Geoops a răspuns:

Apesi click stanga din mouse, si incerci sa selectezi linkul, iti dai seama ca l-ai selectat daca iti apare albastru sau o culoare inchisa, apoi apesi click dreapta si da click unde scris "copy" sau "copiati"
Apoi..intri acolo unde vrei sa trimiti link-ul, da-i acolo unde sa scrii
. Apasa click drepta si apoi "paste" sau "inserati"