| Ecaterina13 a întrebat:

Cum dau sa raspund la intrebarile care nu a raspuns nimeni?big grin

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Vrei sa stii unde le gasesti? Pe prima pagina, deasupra intrebarilor din oracol, sus in dreapta, la "Fara raspuns".

3 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Apeși pe întrebare și scrii răspunsul, apoi apeși pe dreptunghiul portocaliu "Răspunde". Dacă vrei să publici răspunsul apeși pe dreptunghiul verde "Doresc să îl Public", dacă ai văzut că ai o greșeală, atunci apeși pe dreptunghiul albastru "Doresc să îl Editez".

Numai bine.

| Grimmjow69 a răspuns:

Buna.
Foarte simplu intri aici: http://www.tpu.ro/intrebari-fara-raspuns/