| patricia1999 a întrebat:

Buna!

Cum este scoala in Spania? Este mai greu sau mai usor decât in Romania? Cum sunt tinerii in general? As vrea cat mai multe informatii!
Va multumesc tuturor pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Si mai usoara si mai grea. Nu inveti o mie de lucruri ca la noi dar ceea ce inveti, inveti pana iti sangereaza urechile.
Tinerii mi s-au parut asa - se imbraca groaznic, mananca groaznic, nu stiu foarte multe lucruri despre lume, parc-ar trai intr-o bula dar sunt campioni la distractie si bautura. Foarte deschisi si de gasca. Bine, asta e o caracteristica a spaniolilor in general.

| patricia1999 explică (pentru greyhound):

Multumesc pentru raspuns!

1 răspuns: