| infires a întrebat:

Cum fac ca atunci cand caut ceva pe google, sa nu mai fie mov? Adica eu am intrat deja acolo, dar sa nu mai apara ca am intrat.
Ex: asa arata : http://i.imgur.com/TH4vD.jpg
si sa arate asa (e primul cuvant care mi-a venit in minte) : http://i.imgur.com/icTVV.jpg

Ofer funda si voturi folositor, inteligent la rasp. corect.
Ofer voturi folositor si inteligent pentru. celelalte rasp. care nu mai ajutat prea mult.(nu dau voturi la raspuns. care nu au niciolegatura cu intrebarea etc)

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nu ai cum ...siteurile afisate cu mov sunt siteurile cu cea mai mare relevanta!
nu ai cum sa resetezi chestia asta... tine de modul in care gestioneaza google cautarea!

2 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

Hmm.incearca sa iti dezinstalezi opera google.ce ai tu, apoi sa instalezi din nou.winking Alta cale.nu vad.

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Daca ai cont pe google, poti sa faci sa nu iti mai apara asa cu mov...Trebuie sa te duci acolo sus in dreapta uned itit arata emailul tau, dai click pe ala, si selectezi "setarile contului" acolo iti v-a aparea undeva jos "istoricul web" dai click pe chestia aia si iti apare tot ce ai cautat tu pe google, selectezi ce anume din ce ai cautat sa se stearga sau poti sa stergi tot deodata. Daca nu ai cont nu cred ca poti sa faci asa ceva, dar ar fi bine sa ai cont deoarece e folositor si la youtube....Succes!