| Ciociiiiivtmmmm a întrebat:

Bună! Cum îmi dau seama dacă un băiat ma place, dar nu vrea s-o arate în fata prietenilor lui?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Iti acorda mereu atentie, iti arunca cate o privire ca nu poate altfel de dragul tau, Vorbeste frumos cu tine ca nu cumva sa te supere.
Cam astea sunt semnele primare in care il da de gol ca te place chiar daca nu-ti spune!

| Violleta2022 a răspuns:

Vine si-ti spune singur, daca te place.

| MarianWLF a răspuns:

De obicei stii pur si simplu, iti ofera atentie intr-o masura mult mai mare decat o face cu restul, cel mai matur e sa lase holbatul si sa comunice.