| loverock a întrebat:

Buna happy! Cum imi pot face un blog? dau fundita celui care imi spuna si imi explica cel mai bine. multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

Prin silinta si imaginatie! Poate te intrebi unde? Simplu: webs.com,weebly.com,squidoo.com(lens), blogspot.com(cel mai popular vad), yolasite.com,hubpages.com,wordpress.com etc.
Spor la treaba!

| VitaminA a răspuns:

Www.wordpress.com

www.blogspot.com

Wordpress are o interfata mai usoara, mai usor de monitorizat dar cu putine teme, il recomand.

BlogSpot are o interfata mai greoaie insa poti instala ce tema vrei.

Daca esti incepator iti recomand WORDPRESS, pe acea platforma functioneaza toate blogurile mari.