| Alëxąndŕą a întrebat:

Buna cum intru in webkinz in chin chat plus ca pe mine ma trimite la zona parintilor si sa dau aprobare sau ceva de genul cum fac sa pot intra si eu acolo? http://www.webkinz.com/ro_ro/pa_clubhouse.html jos de tot im zice o chiestie cu mailul accepta si refuz vreau si eu sa stiu Multumesc Anticipat DAU FUNDOI! 1 (inteligent si folositor)

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Daca tu ti-ai facut contul intri pe mailul dat la inregistrare si acolo dai accept.Cam atat. Daca nu sti contul acela de mail nu prea ai ce face decat sa le spui parintilor sa dea acel accept.Bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai un cod secret? Bine, atunci cand intri pe webchinz da clic pe MEMBRU NOU.