| pirla a întrebat:

Cum pot afla daca cineva mai este virgin? Pot afla asta daca fac teste de sange sau chestii din astea.Dau funda: *

Răspuns Câştigător
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Nu se poate prin teste de sange, poti sa afli doar daca il intrebi, iar la femei printr-o radiografie(cand femeile fac prima data sex este o membrana care ce rupe. Astea sunt singurele posibilitati. Sper ca te-am ajutat,

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pff ce intrebari de copil de 8 ani

| Sociopat a răspuns:

O intrebi pe zana maseluta

| Mussette a răspuns:

Intrebi persoana respectiva sau pe controlate, de preferat de catre un ginecolog.

| Okkultist a răspuns:

Il intrebi laughing Daca e baiat...

| Iamnotme a răspuns:

Nu se poate prin teste de sânge, din câte ştiu eu.
Singura soluţie cred că este să îl / o întrebi happy

| baf a răspuns:

Intreaba-l sau.laughing

| Correct a răspuns:

laughing Cati ani ai de intrebi asa ceva?