| Myforyou a întrebat:

Cum pot citii o conversatie de pe mess (messul meu stiu ca trebuie sa intru
undeva prin arhiva dar nu stiu unde gasesc aceea arhiva si cum sa fac sa citesc onversatia mea dupa mess cu o persoana.Va pop si numai bine... Fundalove struck

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

In partea dreapta a unui id din lista ta daca pui mousul va aparea o sageata, click dreapta pe ea si se va deschide o fereastra mica, de acolo alegi Conversation History si iti va aparea toate mesajele in cazul daca ai avut setat, ca mesajele sa raman salvate si dupa ce termini o conversatie.

2 răspunsuri:
| ioanadanny a răspuns:

Messenger -(sus in colt )-preference-conversation history-view conversation history

| LexiLaveil2 a răspuns:

Buna.
Intrii pe mess apoi apesti Alt+Shift+V. Si iti apare arhiva. Apoi iti cauti persoana cu care ai vorbit.

Bafta.:*