| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot deveni membru pe clubpenguin fara sa platesc?

2 răspunsuri:
| OneDirection a răspuns:

Nu poti crede-ma am incercat... dar vezi pe site-ul asta ca a fost un concurs si ca premiu era membritate gratis timp de un an, poate mai fac un concurs de genul asta. DACA DA IMI SPUI SI MIE...MERSI MUUULLLLTTT

| OneDirection a răspuns:

Nu poti crede-ma am incercat... dar vezi pe site-ul asta ca a fost un concurs si ca premiu era membritate gratis timp de un an, poate mai fac un concurs de genul asta. DACA DA IMI SPUI SI MIE. MERSI MUUULLLLTTT