| Adriana06 a întrebat:

Cum pot sa imi dezactivez sunetul de la chat pe facebook? happy

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Dai click pe chat, sa iţi arate prieteni online, sau daca ţii arata deja apesi pe acea rotita pe care sunt setarile si dai pe "Chat Sounds" si se dezactiveaza. Funda?

1 răspuns:
| DanielVălean a răspuns:

Pai, dai acolo la chat si sus iti arata steluta aia numita Settings sau Setari. Dai clic pe ea iar apoi pe prima setare numita Sunete pentru chat sau Chat Sounds (ti-am dat ambele variante in care ar putea sa iti fie facebook-ul). SPer ca te-am ajutat!