| geotpu;) a întrebat:

cum pot sa imi fac un id de messenger daca dupa ce completez toate datele necesare la sfarsit iti cere sa introduci un cod.pana aici e ok, partea proasta e ca la mine nu apare nici-un cod.intrebarea este cum scriu codul daca nu apare nciodata? multumesc anticipat si astept raspunsurile voastre!happy

Răspuns Câştigător
| danutz_8631 a răspuns:

Folositi si voi un cod postal din alta tara.Eu il folosesc pe cel german.Asa am avut si eu o problema nu-mi aparea codu` am schimbat browser-ul de internet cum a zis si cristina.Incearca Mozila Firefox.Parerea mea e ca merge forte bine.Nici opera nu-i un browser rautz.Merita incercate:-H

4 răspunsuri:
| cristina12310 a răspuns:

Pai... nu stiu dai refresh la cod / foloseste alt browser de internet cand faci adresa, incearca sa folosesti browserul opera, eu il folosesc si nu am probleme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine problema e cind iti cere codul ZIP, nu-mi accepta nici un cod postal din Romania si nici din state. Si sint luate din listele de pe internet cu coduri postale straight face

| geotpu;) explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri, si mai astept si altelewinking

| geotpu;) explică:

Multumesc inca o data.am downloadat mozilla firefox si a mers excelent.sunteti super de treaba. pupici