| DeeaDede1010 a întrebat:

Cum pot sa-mi fac un blog? I-mi puteti da o idee despre ce sa fie? Funda

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Uite aici un tutorial în care te învață să-ți faci un blog: www.youtube.com/watch?v=rVA4TRWqiH4
Poți scrie diverse povești horror sau romantice în caz că te pasionează subiectele de genul.

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

De ce naiba ai vrea să ai un blog dacă nici măcar nu te duce capul despre ce să scrii așa la modul general?

| Brotacelul a răspuns:

Www.ucoz.ro - aici iti poti face blog gratuit.
ca si subiect, tine foarte mult de tine si de pasiunile tale. e recomandat sa scrii despre ceva care-ti face placere.

| SebylVane1890 a răspuns:

Nu vreau sa par chiar asa nesimtita, dar ca sa scrii intr-un blog trebuie sa fi prietena buna cu romana, iar cratima aia isi cam face de cap.
Iar in al doilea rand nu ai cum sa scrii despre ceva ce nu cunosti sau nu iti place, deci doar tu poti sa alegi tema abordata, nu noi...Dar ma prefac ca nu stiu, crezand ca ai fost doar curioasa sa vezi ce atrage posibilii viitori cititori, ce se va citi si care sunt subiectele "cerute"happy