| ButterFly_8644 a întrebat:

Buna!
Cum pot sa`mi schimb aspectul de la profil(hi5), dar cu o poza de-a mea, si nu cele de la hi5.
Daca intelegeti big grin .multumesc anticipat!:*

3 răspunsuri:
| Giuly_3112 a răspuns:

Sati faci aspect cu o poza dea ta? simplu laughing daca asta vrei scriemi pe privatwinking

| Giuly_3112 a răspuns:

1 aspecte pentru profil
2Creează un aspect pentru profil »
3da un nume aspectului
3te uiti la Fundal de pagină
4 bagi browse iti alegi o imagine cu tine bagi pe sagetile alea albastre
5 faci cu verde mijloc
6faci cu verde fixat
7faci cu verde in jos si in
8salvare
9 te bagi la aspecte facute de mine bagi examinare si gata
sper ca ma intelegi laughing hai te log da-mi si mie o fundita ca eu nu am puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am facut si eu cum ai zis tu dar cand dau examinare imi apare aspectul alb cu nicio poza sau culoare