| Diddy4849 a întrebat:

Buna` big hug
As dori statusuri noi`. Fara site`uri si tot felul de tampenii`
Mersii :*!

Răspuns Câştigător
| NebOonaТьKa a răspuns:

⤅El : Ti-e frig?⤠ Ea : Nu⤠. El : Ti-e frig?⤠ Ea : Nu ⤮. El : Ti-e frig? ⤅Ea: De ce ma tot intrebi asta?⤠ El: Caut un motiv ca sa te imbratisez! ⤼
⥎Ne-am promis ca daca unul cade, cadem amandoi.⥼
Poarta-te frumos cu ea! E prea mica si nu stie ce vrea. Spune-i Da cind ea zice Nu. Cind zimbeste, zimbeste-i si tu! Cind greseste, n-o certa. E prea mica si nu stie ce vrea... ))
Daca as fi copil mama mi-ar spune ca totul va fi bine, daca as fi copil mi-as lua jucarie si as uita totul, daca as fi copil o gluma m-ar binedispune, dar nu sunt, azi toate astea ma streseaza, as vrea sa mai fiu macar acum putin copil?
Are putini ani. si nu stie ce simte, azi te adora, maine te minte. dar sa nu incerci s`o schimbi, asa e ea. Daca e a lui. nu poate fi si a ta
Fundaaa